به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی؛ در پی درگذشت رضا نگهبان، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران و جانباز هشت سال دفاع مقدس که از ۱۰ روز پیش در بیمارستان بستری بود، محمدباقر قالیباف منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با صدور یک پیام فقدان او را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

إنّا لله و إنا الیه الراجعون
مرحوم دکتر رضا نگهبان در اوایل دفاع مقدس از رزمندگان تیپ ۴۵ جواد الائمه بود و سپس در مهندسی رزمی زحمات زیادی را به همراه سایر رزمندگان در عملیات‌های مختلف بدوش کشید و به افتخار جانبازی نائل آمد.

در طول دوران مدیریتی خود در شهرداری تهران، عهده‌دار مسئولیت‌های مهمی از جمله مدیریت چندین منطقه تهران بود و همچون زمان دفاع مقدس کارنامۀ درخشانی از خود به جا گذاشت.

مرحوم دکتر نگهبان، مدیری متعهد، خاکسار، مردمی، پرتلاش و پی‌گیر بود که تا همیشه جدیت او در پیگیری کارها توأم با اخلاق نیکو و لبخند همیشگی در یاد دوستان و همکارانش باقی خواهد ماند.

ضمن عرض تسلیت و تعزیت به همسر و فرزندان گرامی و بستگان و همکاران محترم ایشان و مردم عزیز بهبهان از خداوند متعال برای آن جانباز سرافراز، علوّ درجات و همنشینی با اهل بیت علیهم السلام و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌کنم.