به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی ، در جلسه علنی امروز ( چهارشنبه ۲۱ خرداد) مجلس شورای اسلامی وزیر نیرو گزارشاتی را از عملکرد وزارت‌خانه‌اش در صحن مجلس ارائه داد، پس از صحبت‌های اردکانیان نوبت به تذکر نمایندگان رسید.

هنگامی‌که بهارستان‌نشینان شروع به صحبت درباره مشکلات آب و برق در حوزه‌های انتخابیه خود و دیگر استان‌ها کردند، تعدادی از نمایندگان جنوب کشور دور وزیر نیرو حلقه زدند که با اعتراض همکاران‌شان رو‌به‌رو شدند.

نمایندگانی که در حال تذکر دادن بودند، به همکارانشان گوشزد کردند که «حضور شما در اطراف وزیر مانع می‌شود که ایشان صحبت‌های ما را بشوند لطفا بر سر جای خودتان بنشینید تا آقای اردکانیان هم متوجه حرف‌های ما شود.»

رئیس مجلس هم در ادامه با همراهی نمایندگانی که نسبت به شلوغی دور وزیر نیرو اعتراض داشتند، از آن دسته از نمایندگانی که گعده کرده بودند، خواست بر جای‌شان برگردند اما آن‌ها بدون توجه به حرف رئیس مجلس به صحبت‌های خود با اردکانیان ادامه دادند.

یکی از نمایندگان جنوب کشور در واکنش به رئیس مجلس گفت: آب غیزانیه مشکل دارد و باید آقای وزیر بداند!

در ادامه اعضای هیأت رئیسه که دیدند نمایندگان قصد ندارند سر جای‌ خودشان بنشینند، به وسط صحن آمدند و نمایندگان دور وزیر را متفرق کردند.

انتهای پیام/