به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی ؛ دیگر هم دستگیر شد. میلاد حاتمی که مدتی است در شبکه‌های اجتماعی حسابی معروف و تبدیل به شاخ اینستاگرامی شده روز گذشته ۱۱ خرداد ماه توسط پلیس اینترپل دستگیر شد. او با انتشار ویدئویی خبر از این موضوع داد. اگر این خبر صحبت داشته باشد، او چندیم شاخ اینستاگرامی خواهد بود که در ماه‌های اخیر دستگیر شده اند.

او که تبلیغ سایت‌های شرطبندی را می‌‌کرد شب گذشته در پیج شخصی خود با انتشار ویدئویی خبر از دستگیری خود داد، البته هنوز هیچ منبع رسمی خبر دستگیری میلاد حاتمی را تایید نکرده است. ویدئویی که  میلاد حاتمی منتشر کرده در ادامه مطلب امده است.

میلاد حاتمی کیست؟

میلاد حاتمی دهه ۶۰ در تهران متولد شد، حاتمی دانشجوی انصرافی بود، این چهره همانند بقیه شاخ‌های اینستاگرامی بعد از مهاجرت به ترکیه شناخته شد و با ساخت ویدیو‌های جنجالی کم کم معروف شد.

همسر و زندگی شخصی میلاد حاتمی

میلاد تک فرزند است، پدر و مادرش ساکن تهران بودند، اما به گفته برخی رسانه‌های داخلی بعد از حضور در ترکیه و کسب درآمد از طریق شرط بندی خانواده اش را نیز به ترکیه برده است، اما خودش هیچ وقت تا حالا صحبتی در مورد خانواده اش نکرده است.

میلاد حاتمی در فضای مجازی با خانمی به خانم سحر آشنا شده و بعد از چند سال زندگی مشترک و آشنایی در نهایت در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ترکیه رسما با هم عقد کردند و تصاویر آن را با عقدنامه ترکیه‌ای منتشر کردند.

منبع: دیده‌بان ایران