به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی ؛ فرماندهی انتظامی استان فارس، گفت: برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز این فرماندهی، از بین متقاضیان مرد با مدرک تحصیلی لیسانس و با شرایط ذیل استخدام می‌کند.
سردار حبیبی افزود: علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام وکسب اطلاعات بیشتر، در روز‌های سه شنبه هر هفته تا اطلاع ثانوی به مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان فارس واقع در شیراز، بلوار سلمان فارسی، ضلع شمالی درب ترمینال کاراندیش، خیابان سفر، نبش خیابان شهید محمدیان فرد مراجعه کنند.
داوطلبان باید بومی استان یا حداقل ۱۰ سال سابقه سکونت در استان فارس داشته باشند.
۱-مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته‌های روانشناسی (همه رشته‌های مرتبط به جز روانشناسی صنعتی) – مشاوره و راهنمایی، مطالعات خانواده و مددکاری اجتماعی.
۲-حداقل معدل ۱۵ باشد
۳-حداکثر سن با مدرک لیسانس که دارای ۳ اولویت ذیل باشند ۲۶ سال (متولدین سال ۱۳۷۳ به بالا)) است
الف- داوطلبانی که خدمت سربازی را گذرانده و دارای کارت پایان خدمت است
ب- بسیجیان با عضویت فعال بیش از یک سال یا اعضای پلیس افتخاری ناجا٬
ج-بستگان درجه یک خانواده معظم شهدا، جانبازان، فرزندان کارکنان نیرو‌های مسلح. حافظان کل قرآن کریم، نخبگان و استعداد‌های برتر که دارای مقام‌های برتر کشوری و بین المللی (ورزشی و علمی) هستند.
۵-مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه
۶-حداقل قد ۱۷۰ سانتیمتر
۷- داشتن گواهینامه رانندگی پایه ۲
مدارک موردنیاز:
۱-اصل مدرک تحصیلی یا گواهی موقت قبولی
۲- اصل شناسنامه عکس دار
۳- اصل گواهینامه رانندگی
۴- ۲ قطعه عکس ۴*۳ جدید تمام رخ پشت زمینه سفید که امسال گرفته شده باشد.
-۵ اصل وضعیت نظام وظیفه شامل کارت پایان خدمت، معافیت دائم غیر پزشکی یا دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت و اضافه خدمت که تاریخ اعزام آن از تاریخ مراجعه برای ثبت نام ۳ ماه فرصت داشته باشد (سربازان وظیفه در حال خدمت گواهی از یگان خدمت که در آن قید شده باشد فاقد غیبت و اضافه خدمت می‌باشند). در صورت داشتن معافیت تحصیلی ارائه نامه معتبر از نظام وظیفه یا دفاتر پلیس+۱۰،
۶- اصل کارت ملی، کد پستی و گروه خونی
۷ – اصل نامه بنیادشهید، جانبازان، نیرو‌های مسلح، پلیس افتخاری، بسیج فعال و احکام قهرمانی ورزشی برای دارندگان اولویت.
داوطلبان علاوه بر مراجعه حضوری به هسته گزینش و استخدام پلیس فارس، جهت ثبت نام باید از تاریخ ۱۰/۳/۹۹ به سایت www. Gozinesh.police.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام کنند.