به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی ؛ جت‌الاسلام مصطفی رستمی گفت: این روز‌ها هم گهگاه، خبر‌هایی از فعالیت گروه‌هایی با تفکرات چپ‌گرایانه در دانشگاه‌ها شنیده می‌شود که در ظاهر دغدغه عدالت دارند؛ اما تجربه تاریخی نشان داده است، این تفکر هنگامی که به عرصه سیاسی ورود کرده، برای دانشجویان، مردم و کارگرانی که مداوم از آنها سخن می‌گویند، جز خون‌ریزی و قتل و کشتار ارمغانی نداشته است.

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها افزود: شهید مجید شریف‌واقفی هم درواقع مغضوب این جریان است. او مبارزه با بی‌عدالتی را در ذیل تفکر اسلامی و از مسیر صحیح دنبال می‌کرد. سازمان منافقین نیز اگرچه خودش را اسلامی می‌نامید، اما تأکید این سازمان بر ایدئولوژی‌های ضاله که عملا خوانش فردی و ناصحیح از اسلام را به همراه داشت، موجب شد تا او که از اعضای این سازمان بود، ترور شود.

او ادامه داد: اعضای تشکل‌های دانشجویی مختلف هم باید مراقب باشند تا تشکیلات، همان‌طور که رهبر انقلاب تأکید کردند، معبد باشد نه معبود. اگر این‌چنین نباشد، تفکر اسلامی به کنار می‌رود و حفظ تشکل به هر قیمتی و پیاده‌سازی اهداف مغرضانه به‌عنوان هدف قرار می‌گیرد. در این صورت انحراف و استحاله قطعی است. کمااینکه در تاریخ جنبش دانشجویی هم شاهد بودیم، تشکل‌های دانشجویی که روزی برای پیاده‌کردن اسلام شکل گرفته بودند، چطور در برابر نظام اسلامی، صف کشیدند و از اهداف گذشته خود بازگشتند.