به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی ؛ عفت شریعتی کوهبنانی، منتخب زرند و کوهبنان در مجلس یازدهم در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در خصوص اولولیت‌ها و راهبردهای مجلس یازدهم، اظهار کرد: پس از اینکه به مجلس وارد شویم، برنامه‌ها را مدون خواهیم کرد و در حال حاضر مشخص نیست که چه برنامه‌هایی باید در نظر گرفته شود.

وی افزود: کشور ما از منظر اجرایی و تقنینی اگر با یک برنامه‌ریزی آگاهانه روبه رو شود، مشکلاتش حداقل خواهد شد؛ مدبرانه بودن و عملکرد صحیح می‌تواند خیلی از مشکلات را برطرف کند.

شریعتی کوهبنانی بیان کرد: فراکسیون زنان باید تشکیل شود و تقویت آن نیز مدنظر قرار بگیرد؛ به دلیل شیوع کرونا و محدود شدن ارتباطات، تاکنون سازماندهی و هماهنگی برای تشکیل فراکسیون زنان انجام نشده است؛ درست است که شبکه‌های مجازی و گفتمان‌های تلفنی انجام می‌شود اما ساز و کارهای این چنینی مستلزم آغاز به کار مجلس است.

نماینده حوزه انتخابیه مشهد و کلات در دوره‌های هفتم و هشتم مجلس ادامه داد: مطمئناً انتخاب هیئت رئیسه مجلس با تفاهم و همدلی و همراهی همه نمایندگان به ویژه کسانی که کاندیدا هستند و شرایط حضور در هیئت رئیسه را دارند، انجام خواهد شد. ما از این جهت هیچ گونه نگرانی نداریم چون اختلاف و دو دسته‌گی بین منتخبان وجود نخواهد داشت و هیئت رئیسه در زمان مناسب آغاز به کار خواهد کرد.

وی درباره کاندیداتوری خود برای هیئت رئیسه نیز گفت: به دلیل سوابق کاری من و حضور در کمیسیون اجتماعی و فرهنگی در ادوار گذشته، کاندیداتوری هیئت رئیسه به من پیشنهاد شده است انشالله با حضور تمامی نمایندگان و در زمان مقتضی این موضوعات بررسی خواهد شد.