به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی، «خود کرده را تدبیر نیست»! شاید این تمثیل را بتوان بهترین وصف در شرح حال رضا رشیدپور دانست که اگرچه پیشتر در مدح کاندیدای متبوعش «غوغای روحانی نگر» می سرود اما اکنون با تغییر در جهت وزش باد(!)، در فضای مجازی کنایه های تندی را نثار حسن روحانی و دولتمردان بنفش می کند!

در همین رابطه، مجری شورآفرین و حامی دوآتشه روحانی در میتینگ های انتخاباتی، در جدیدترین توئیت خود با تکه‎پرانی در قبال تصمیم دولت نسبت به جریمه خاطیان از قانون ماسک‎زنی اجباری و کسر آن از یارانه ماهیانه افراد، نوشت: «یارانه چهل و پنج هزار تومان است و حداقل جریمه ماسک نزدن پنجاه هزار تومان. یعنی چطور می‌خواهید جریمه را از یارانه کم کنید؟!»

جای تعجب است که رضا رشیدپور و بسیاری از به اصطلاح هنرمندان همقطارش که به شکل فله ای نامشان در ذیل طومارهای حمایتی و کمپین های انتخاباتی طرفدار حسن روحانی در سال های ۹۲ و ۹۶ به چشم می خورد، چگونه به خود اجازه می دهند تا ضمن همرنگی با مردم عاصی از بی کفایتی های دولتمردان، در لباس منتقدین درآمده و خود را از گذشته ننگین‎شان مبرّا جلوه دهند؟! اگرچه در اینکه دولت سراسر فشل دوازدهم بعنوان اصلی ترین مقصر در رقم خوردن فجایع اقتصادی کنونی شناخته می شود، تردیدی نیست اما بی انصافی خواهد بود اگر بخواهیم سهم مُشتی سلبریتی و هنرمندنمای پُرمدعا در ترغیب مردم در روی کار آوردن اعتدالیون را نادیده انگاشته و ایشان را سرزنش نکنیم!

سکه ۱۶ میلیونی، دلار ۳۱ هزار تومانی و پراید ۱۳۰ میلیونی نتیجه اعتماد به خزعبل‎گویی‎های عده‎ای بی‎هُنر است که با وجود اینکه حتی توان تشخیص مصلحت زندگی خانوادگی‎شان را ندارند، به خود این جسارت را می دهند تا برای آینده سیاسی مملکت نسخه‎پیچی کرده و میلیون‎ها ایرانی را در چاه ویلی بیاندازند که هزاران عاقل هم نتوانند راه خروجی برای آن پیدا کنند! جالب اینجاست، درحالیکه صوت و تصویر حمایت تمام قد این قماش از دولت متبوعشان هنوز از حافظه ملت پاک نشده، چنان در نقش مخالف فرو رفته و ژست طلبکار بخود می گیرند که گویی در انتخابات های پیشین به رقبای روحانی رای داده اند و اکنون حق دارند تا سایرین را بخاطر گزینش ناشایست‎شان ملامت کنند!

با این همه، انتقادات و کنایه پرانی های رشیدپور در قبال دولت راستگویان را می توان بعنوان نماد بارز ناسپاسی و نمک‎نشناسی قلمداد نمود چراکه به لطف حضور در میتینگ های انتخاباتی روحانی بود که نامبرده توانست پس از چند سال دوری ناخواسته از تلویزیون، از روخوانی‎کننده تیتر جراید ورزشی در برنامه های صبحگاهی، به بِرندترین مجری رسانه ملی ارتقای مقام یافته و آبرو و اعتباری برای خود دست و پا کند!

انتهای پیام/

اردبیل – بیله سوار – پارس آباد – خلخال – شهرستان سرعین – کوثر – گرمی – مشگین شهر –  نمین – نیر – ارومیه – اشنویه – بوکان – پلدشت – پیرانشهر – تکاب – چالدران – چایپاره – خوی – سردشت – سلماس – شاهین دژ – شوط – ماکو – مهاباد – میاندوآب – نقده – تهران – آران و بیدگل – اردستان – اصفهان – برخوار – بوئین میاندشت – تیران و کرون – چادگان – سمیرم – شاهین شهر و میمه – شهرضا –  فریدن – فریدونشهر – فلاورجان – استان آذربایجان غربی – استان آذربایجان شرقی – استان اصفهان – استان قم – استان یزد – استان همدان – استان هرمزگان – استان مرکزی – استان مازندران – استان لرستان – استان گیلان – استان گلستان – استان کرمانشاه – استان کرمان – استان کردستان – استان قم – استان قزوین – استان فارس – استان سمنان – استان زنجان – استان بوشهر – استان تهران – استان البرز – استان خراسان جنوبی – استان خراسان رضوی – استان خراسان شمالی – استان اردبیل – استان ایلام