به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی ، بدیهی است در بسیاری از موارد مطرح شده امکان قضاوت برای حزب تدبیر و توسعه وجود ندارد. به همین دلیل در انتظار پاسخ مسئولان و دستگاههای مربوطه خواهیم بود که در همین بخش منتشر خواهد شد. شما می توانید مسایل و مشکلات خود را در بخش کامنت‌های ذیل همین مطلب ارسال کنید. این مطلب هر روز با پیام های شما بروز خواهد شد.
چند نکته :
۱- مطالب حتی المقدور کوتاه و بودن حاشیه روی نوشته و به موضوع اصلی مورد نظر پرداخته شود.
۲- فقط مشکل و مساله خود را مطرح و از اظهار نظر یا ابراز همدردی خودداری کنید.
۳- در صورتی که مطلب نیازمند الصاق تصویری از مدارک بود حتما به پیوست ارسال گردد.
۴- در مواردی ممکن است دستگاه مربوطه نیازمند ارتباط با نویسنده مطلب باشد در صورت تمایل نام و نام خانوادگی و شماره ای برای تماس اعلام نمایید.
۵- به مشکلات مطرح شده قبلی در این صفحه پاسخ ندهید و مشکل خود را نیز به صورت مستقل از آن ها بنویسید.
۶-بدیهی است پیامهای حاوی توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نخواهد شد.

۲/تیر/۹۹

 • با سلام

۵ماه حقوق مارو پرداخت نکرده شرکت هنوز عید ۹۸و ندادن هیچ فیش حقوقی صادر نمیکنن ۲ساله افزایش حقوق ندادن چون میگن سود نمیکنیم ایا دلیل قانع کننده ی هستش به کجا شکایت کنیم اخراج نشیم از کار

 

 • با سلام هزاران مغازه سرقفلی که مالک آن فوت کرد و ورثه یا اختلاف دارن یا خارج از کشور صاحب سرقفلی چکار کنه از بلا تکلیفی چون خریدار نیاز به رضایت مالک دارد

 

 • با سلام. تعدادی بازنشسته هستیم که درمهرسال ۱۳۹۶ در اموزش و پرورش استان تهران شهرستان شهریار بازنشسته شده ایم. طبق قانون اضافه دریافت مالیات دریافتی شش ماه را باید به ما برگردانند . تا به امروز متاسفانه علیرغم پیگیری ها یمان متاسفانه راه به جایی نبرده و پاسخمان را مبنی بر پرداخت این پول نمی دهند.
  این درحالی است که سایر استان ها این مبلغ را پرداخت نموده اند

 

۱/تیر/۹۹

 • با سلام….حضور بی ضابطه چند میلیون مهاجر غیر قانونی در کشور به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست. در برخی مناطق دماوند و شهر ری انبوهی از مهاجران غیر قانونی ساکن شده و کار میکنند. متاسفانه مردم بومی با مشکلات عدیده ای مواجه هستند. مسئولان رسیدگی نمیکنند.
 • سلام لطفا در مورد حقوق نیروهای قراردادی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یک خبر تهیه کنید.
 • برای تعویض پلاک به مرکز تعویض پلاک حصارک رفتیم. معظر ماندیم چیزی نگذشت که عده ای جوان آمدند نوبت نوبت هر کس می خواست ۱۵۰ هزار تومن می داد می رفت جلو اولش باورم نشد روز روشن؟!! این عده جوان خالکوبی کرده و…؟ رفتم تا رسیدم به ابتدای صف.
  بله تا برسم دیدم که چندین نوبت فروخته شد. بستگی به مسافت قیمت تغییر می کرد ابتدای صف یک قیمت وسط ها یک قیمت و..متری بود. دقیق هم کار می کردند.عده ای درون صف بودند اما قصد تعویض نداشتند.جایشان را می دادند وباز وارد صف می شدند. شماره پلاک برخی را برداشتم شما بروید این پراید اصلا تعویض پلاک نمی کند ونکرده. مثلا شماره پلاک  ….بگذریم برای اصلاح رفتم درون محوطه وسالن .چند مرد میان سال بودند گفتم اینها موی سفید دارند می فهمند گفتم ماجرا از این قرار ست یکی از آنها به راحتی گفت معترضید بروید جاده مخصوص و اونجا تعویض پلاک کنید. متعجب برگشتم .بیرون باز نوبت می فروختند پول دارها وکسانی که عجله دشتند می خریدند به همین سادگی ۳۰ الا ۴۰ تا ماشین رفت داخل.! کسی هم اگر معترض می شد می ترسید به او هجوم کنند بلایی سرش بیاورند .

 • این مدارس غیر دولتی شهریه که گرفتند برای برگزاری کلاس حضوری بوده وچقدر هزینه هاشون کم شده دولت چرا از کیسه مردم می بخشه باید هزینه اضافه رو به مردم بر گردونن ذره المثقال برا کیه
 • فقط سرویس نبود ، به بهانه حقوق معلم هزینه مدرسه نمونه مردمی را هم گرفتند و گفتند ، مصوبه آموزش و پرورش است . هر کس از هر طریق میتونه داره مردم را تیغ میزند .
 • سلام مدرسه پول سرویس ماه اسفند رو از بچه ها میگره آخه چرا ۲۵۰ دادم ولی بچم اون ماه اصلا مدرسه نرفته؟؟؟
 • پالایشگاه کرمانشاه را خریده‌اند وبغیراز تاسیسات پالایش بیش از ۱۰۰هکتار زمین وخانه‌های سازمانی را هم تملک کرده‌اند درصورتی که پالایشگاه‌های دیگر منازل سازمانی را به کارکنان با قیمت کارشناسی بهمراه وام مسکن‌واگذارکرده‌اند ولی پالایش کرمانشاه که با شکایت کارکنان و مردم شهر ونمایندگان مورد بازرسی و قرار گرفته و قوه‌قضائیه آن را در سال جاری متوقف و در دست بررسی و برگشت به‌بیت‌المال دارد که لااقل باقیمت روز و کارشناسی واگذارشود نه با قیمت ۱۸۰میلیارد تومان به اقساط کامل و ۵سال خواب اقساط و ۱۰٪ قیمت اولیه را هم از بانک دی وام گرفته اند حالا چطور بانک دی برای شرکت در مزایده به این حضرات‌۱۸میلیاردتومان وام واریز به حساب شرکت کرده و کلا این مبلغ حدودا ۷سال است که پرداختی آنها بوده
 • درمورد هزینه های مدارس غیر انتفاعی متاسفانه وزارت آموزش و پرورش خود را کنار کشیده است. در حالی که اغلب مدارس به عنوان هزینه های مازاد و فوق برنامه مبالغی را افزون بر شهریه مصوب آموزش و پرورش دریافت نموده اند و به دلیل کرونا قادر به انجام حتی وظایف خود نشده اند،  به هیچ عنوان قصد استرداد این وجوه را ندارند و بدتر از همه اینکه برای سال تحصیلی جدید نیز با افزایش سرسام آور شهریه بسیار فراتر از شهریه مصوب قصد دریافت وجوه را دارند. از آموزش و پرورش که امیدی به رسیدگی نیست سازمان بازرسی کل کشور ورود کند و شاید در این بازرسی به نتایجی برسد که نقش برخی از کارکنان آموزش و پرورش که سهمی در مدارس غیر انتفاعی دارند روشن شود.

۳۱/خرداد/۹۹

 • سوالی در مورد ثبت نام بچه های پیش دبستانی داشتم با این شرایط کرونایی و با این هزینه های بالا چگونه بچه ها را ثبت نام کنیم الان میگن برای ثبت نام هزینه اش را پرداخت کنید ولی معلوم نیست با این اوضاع پاییز چه اتفاقی بیفتد ببخشید از چند جا سوال کردیم ولی متاسفانه نتیجه نگرفتیم به همین خاطر اینجا مطرح کردم تا شاید نتیجه ای حاصل شود.

 

 • سازمان تأمین اجتماعی ، مستمربگیرها و سالمندان را به امان خدا رها کرده ، و برای تمدید اعتبار کارت بانکی و دریافت حقوق مستمری شان ، شرط حضور در شعبه را دارند که برای سالمندان بستری شده و از پای افتاده و در شرایط سخت کرونا امکان پذیر نیست و هیچ امکانی برای دریافت غیر حضوری و تمهیدی برایشان وجود ندارد.
  لطفا پیگیری خبری نمایید ، امید است که گشایشی در تکریم سالمندان و رفاه شان باشد.

 

 • در کدام کشور دنیا چندین میلیون اتباع کشور دیگر بدون حساب و کتاب و غیر مجاز کار و زندگی میکنند؟! از شما عزیزان خواهشمندیم در این ارتباط مطلبی در سایت خود منتشر کنید، بلکه به گوش مسئولین مربوطه برسد و جهت خروج اتباع غیر مجاز و جلوگیری از ورود مجددشان اقدامی موثر و پایدار انجام دهند.

 

 • به رغم تعطیلی کامل مدارس در اسفند ماه سال ۹۸، بر اساس نامه پیوست به مدارس ابلاغ شده که در زمان ارائه کارنامه از والدین هزینه سرویس آن ماه را نیز دریافت کنند. بنابراین امروز ۲۵۰ هزار تومان بابت زمانی که دانش آموز در منزل بود به مدرسه پرداخت کردیم. لطفا مسئولین امر پیگری نمایند.

انتهای پیام/