به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی ؛ متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
روز جهانی قدس گرامی ترین میراث حضرت امام خمینی (ره) و با ارزش ترین هدیه الهی به مردم ظلم ستیز جهان است، روز قدس فرصتی است تا مسلمانان جهان با ابراز نفرت به حامیان رژیم ناتوان صهیونیستی دوران اضمحلال آن را نزدیکتر کنند، مساله امروز جنایات رژیم صهیونیستی در غزه برای همه ملت های جهان دردناک و مصداق بارز نسل کشی، جرایم علیه بشریت و جرایم جنگی است.
ما امروز ندای مظلومیت مردم غزه را که هنوز در نوار عزه با دست های خالی و ایمانشان به حق داشتن سرزمینی از آن خود مقاومت می کنند، فریاد می زنیم، روز قدس در کشور ما یک مساله اساسی و یک فریضه الهی است.
اسرائیل دشمن بشریت و دشمن اسلام است. ما همواره در کنار ملت فلسطین خواهیم بود. مقاومت مردم فلسطین به رغم تمام فشارها ادامه خواهد یافت و رژیم صهیونیستی نمی تواند آن را برای همیشه متوقف کند.

بر همین اساس حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی ضمن اعلام خشم و انزجار از رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی، با بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری اعتقاد راسخ دارد که پرونده منحوس و نگین استکبار جهانی و اسراییل غاصب در آینده نچندان دور بسته خواهد شد این وعده الهی است بی شک تحقق و عینت خواهد یافت . شاید در این برهه زمانی بعلت ویروس منحوس کووید ۱۹ حضور و مشارکت در راهپیمایی انجام نگیرد یا کمرنگ‌باشد ولی این از اصل حمایت جهانی از یادگار امام راحل ره نمیگاهد بلکه خشم و نفرت ملت آزادی خواه از ظلم و ظالم فزونی یافته و روزشمار اضمحلال رژیم منحوس سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت.
به امید پیروزی اسلام بر کفر جهانی.

روابط عمومی
حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی