به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی ؛ کشاورزی محور توسعه و استقلال کشورها

کرونا آفت ها و مزیت ها !

بزودی بواسطه کرونا ، صادرکنندگان محصولات کشاورزی و غذایی ، صادرات شان به دیگر کشورها را کاملا متوقف خواهند ساخت اگر نتوانند بر این معضل فائق آیند . بدین سبب واردات گندم ، برنج ، دانه روغنی ونهاده های دامی.. به کشور با سختی همراه خواهد شد .آنوقت آنهایی که می‌گفتند خودکفایی یعنی چه ، باید جوابگو ملت و حاکمیت باشند.

وقتی مدام فکر و ذهنیت متولیان و سیاست گذران به خارج از کشور باشد و کشاورزان و تولیدکنندگان کشور به باد تمسخر گرفته شوند و برخلاف منویات رهبری و تاکیدات معظم له هر روز گره ای به کارتولید کننده گان بخش کشاورزی اضافه شود . بی شک کشاورزی در حاشیه امن قرار نخواهد بود و تولید بهینه و هدفمند انجام نخواهد گرفت .

تولیدات زیر بخش های کشاورزی با منشا دامی و گیاهی هم اکنون در چنبره ویروس‌کرونای مدیریتی قرار دارد . و خروج و رهایی از این دام نیازمند عزم ملی است .

این تفکرات غربگرا که اعتماد و اعتقادی به توان داخلی ندارند در بدنه مدیریتی و تصیمم سازی و تصمیم گیری کشور رخنه کرده و نخواهند گذاشت که منویات رهبری تحقق یابد.
سال ۹۸ سال رونق تولید بود حال از دولت و مجلس باید سوال شود که توفیقات خویش را مستندا ارائه دهند بی شک نمره قبولی نزد افکار عمومی را در پی نخواهد داشت . چرا که خروجی آن باید در سفره مردم نمود عینی می یافت که به یمن وجود این مدیران نالایق هر روز سفره ها کوچک و کمرنگ تر شده و خواهد شد .

سال ۹۹ باز سال جهش تولید نامگذاری گردید اینجانب براساس تجربه ۴ دهه خود در بخش کشاورزی و مدیریتی به عینه می دانم پیشرفتی در رشد و توسعه بخش ایجاد نخواهد شد

بیچاره رهبری هِی فریاد میزند تولید داخل ، رونق اقتصادی ، اقتصاد مقاومتی … کو گوش شنوا …!
اگوش ها کر شده یا خود را به ناشنوایی زدند؟
با تو میگویم !

بیایید از ملت فاصله نگیرید ، به ملت و مردم ایران اعتماد کنید ، کار را به کاردان بسپارید ، با امنیت و استقلال ایران عزیز آزمون و خطا نکنید ، کرونا را اگر بگذارید ! حوزه بهداشت و درمان مدیریت کند رخت خواهد بست

انتظار است اگر در قرنطینه! حضوردارید اندکی تفکر و تدبیر کنید عمر دولتها و مجالس گذرا است ، لااقل برای خود اندکی اعتبار …………!!

توصیه دارم تاریخ ایران را بدقت مطالعه کنید ، تاریخ تحریف شدنی نیست و حقایق پنهان نمیشود لااقل برای نوادگان خویش قجری! نباشید

سید موسی میرنژاد تولون
فعال سیاسی و روزنامه نگار

عضو شورای مرکزی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی